O firmie

Firma G-ELEKTRO swoją działalność rozpoczęła w styczniu 2019 r. W jej skład wchodzą osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu detalicznym i hurtowym w branży ELEKTRYCZNEJ.

Pracując przez te lata zdobywaliśmy doświadczenie w handlu, jak również w poznawaniu materiałów, którymi handlowaliśmy. Branża elektryczna przez cały ten okres ulegała przekształceniom, które w większości wynikały ze zmian jakie niosły nowe przepisy oraz z wprowadzania coraz to nowszych rozwiązań, produktów przez producentów krajowych, jak również zagranicznych.

3

Lat na rynku

20+

Letnie doświadczenie

200+

Liczba realizowanych zamówień miesięcznie

Nabyliśmy doświadczenie w sprzedaży i obsłudze zakładów przemysłowych w materiały elektryczne niskiego oraz średniego napięcia. Ten obszar naszego działania pozwolił nam poznać produkty wiodących firm w branży ELEKTRYCZNEJ z całego świata.

Nasza praca to też i pasja w ciągłym doszkalaniu i poznawaniu coraz to nowszych produktów oraz rozwiązań, jakie niosą kolejne zmiany i trendy w naszej branży elektrycznej.

Naszym celem jest nie ilość, a jakość świadczonych usług. Nie boimy się trudnych wyzwań, zawsze gotowi na nowe zadania i problemy do rozwiązania. A branża elektryczna i ta indywidualna, jak również przemysłowa, ciągle je nam dostarcza.