O NAS

Świat elektryki w TWOIM ZASIĘGU! (1)

G-ELEKTRO to hurtownia elektryczna oraz sklep elektryczny zlokalizowany w Sanoku. Firma oferuje szeroki wybór wysokiej jakości materiałów elektrycznych oraz elektrotechnicznych dla klientów indywidualnych oraz zakładów przemysłowych.
W sklepie stacjonarnym można znaleźć między innymi kable, przewody, automatykę przemysłową, osprzęt, zabezpieczenia prądowe oraz rozdzielnie elektryczne.

Firma posiada bogate doświadczenie w obsłudze dużych zakładów produkcyjnych, zdobyte przez wiele lat działalności na rynku. Dzięki temu, G-ELEKTRO doskonale rozumie specyfikę
i wymagania takich zakładów, oferując kompleksowe rozwiązania elektryczne dostosowane do ich specyficznych potrzeb
i zapewniając efektywną i niezawodną obsługę.

Jesteśmy firmą handlową nastawioną na stały rozwój i najwyższą jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się zarówno w handlu hurtowym, jak i detalicznym m.in. materiałów elektrycznych, elektrotechnicznych

i z zakresu automatyki przemysłowej.

Zaopatrujemy zakłady przemysłowe i dostarczamy materiały niskiego i średniego napięcia. Posiadamy sklep stacjonarny, w którym mogą zaopatrzyć się klienci indywidualni.

Sklep stacjonarny oraz biuro firmy znajduje się pod adresem: ul. Lipińskiego 51, 38-500 Sanok. Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00 poniedziałek – piątek. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

materiały elektryczne i elektrotechniczne

automatykę przemysłową

pneumatykę

kable i przewody elektryczne

osprzęt elektryczny

zabezpieczenia prądowe

puszki instalacyjne

bezpieczniki

przedłużacze

źródła światła

oprawy

rozdzielnie elektryczne

Jesteśmy w stanie logistycznie obsłużyć naszych klientów na terenie całego województwa podkarpackiego!

STAWIAMY NA WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ

Dobrze wiemy, że liczy się nie tylko jakość oferowanych produktów, ale również standard obsługi klienta, a branża elektryczna i elektroniczna jest jedną z najbardziej wymagających.

Nasze biuro handlowe zapewnia szybką i profesjonalną obsługę w zakresie:

  • wyceny i zestawienia kosztów
  • ustalenia warunków realizacji wraz z dostawą materiałów elektrycznych
  • doboru i znalezienia poszukiwanych produktów

Nasi pracownicy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie, gwarantując pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Stawiamy na rzetelność w każdym aspekcie obsługi klienta.

Jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów (od najlepszych
i sprawdzonych producentów, cieszące się bezpieczeństwem
i wytrzymałością) oraz kompleksowego doradztwa. Zostało to docenione przez szerokie grono klientów, także niezwykle wymagających.

Projekt bez tytulu 2
Certyfikat G-ELEKTRO